Nazywam się 

KASIA STAFIŃSKA

Proszę, zatrzymaj się!

 

Zanim dowiesz się kim jestem, proszę zatrzymaj się na moment i sprawdź, co tak naprawdę słychać u Ciebie? Tam na dnie, w głębi Twojego serca.

Byłabym wobec Ciebie nie w porządku, gdybym powiedziała, że piękne starzenie się polega wyłącznie na dbaniu o wygląd naszej skóry. Według mnie, to coś znacznie ważniejszego i głębszego. To zatroszczenie się o siebie w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Zatroszczenie się o to, co w Tobie jest najbardziej naturalne, cenne i piękne.

 

Jak sądzisz, co tak naprawdę w Tobie jest najbardziej naturalne i piękne?

 

Jakie to obszary? Piękne starzenie się, według mnie polega na świadomym wykorzystywaniu codziennych nawyków i naszych naturalnych zasobów, talentów, które pozwalają nam żyć w zgodzie z nami samymi. Moją największą siłą i talentem jest: transformacja poprzez ciało. Poprowadzę Cię na drodze zmiany, ( którą wciąż jesteś ) holistycznie w obszarze:

  • Zdrowe odżywianie
  • Zdrowa, wegańska pielęgnacja
  • Ćwiczenia / masaże i automasaże mięśni twarzy
  • Zdrowy, wegański makijaż
  • Taniec intuicyjny

Wszystko, co myśli nasza głowa, a następnie czują nasze emocje zostaje umieszczone w naszym ciele. To ono wyraża nas na zewnątrz do Świata. Jestem tu, aby pokazać Tobie, jak zadbać o swoje ciało i emocje, czyli największe źródło piękna w Tobie.

Prywatnie i zawodowo

 

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci w rodzinie patchworkowej. Mam 43 lata.

Od 21 lat jestem kosmetyczką/ masażystką. Nie pracuje jednak w gabinecie, ponieważ moim zadaniem jest zarażenie jak największej liczby osób naturalnymi metodami pielęgnacji. Kocham ludzi i chcę dzielić się sobą, własnym doświadczeniem z większą ilością osób.

Jestem Trenerem Fitness Twarzy i głębokiej pracy na strukturach twarzy, czyli zajmuję się :wzmocnieniem, ujędrnieniem skóry twarzy, spłyceniem zmarszczek, podniesieniem konturów twarzy, dobrą kondycją skóry, szczególnie dojrzałej metodami nieinwazyjnymi. Od 6 lat jestem niezmiennie zakochana w produktach wyjątkowej marki Arbonne i to nimi chcę się z Tobą dzielić.

Jakość premium produktów, holistyczne podejście do zdrowia i urody, przy jednoczesnym wsparciu Matki Ziemi oraz wysokie kwalifikacje zawodowe pozwalają mi zapewnić Tobie usługę najwyższej jakości, mocno spersonalizowaną.

 

Moja propozycja jest bardzo wyjątkowa, ponieważ na tak wysokiej jakości produkty możesz zarobić dodatkowe pieniądze. Arbonne daje taką możliwość. Wówczas zostajesz członkiem mojego zespołu. Pracuję w całej Polsce, USA, UK, Nowej Zelandii, Kanadzie w języku Polskim.

Dlaczego wyspecjalizowałam się w tym obszarze?

 

Jakiś czas temu współpracowałam z chirurgiem plastycznym, prowadząc rekonwalescencję Pań po przebytych operacjach plastycznych. Po wielu prywatnych rozmowach z Paniami zrozumiałam, że zewnętrzne szybkie rozwiązania XXIw. są oczywiście szybkie- natychmiastowe, ale gubią po drodze coś bardzo istotnego. Istotę naszego naturalnego piękna. A jak już wspomniałam, leży ono wewnątrz nas, a nie na zewnątrz. Kiedy dobrze czujesz się ze sobą, dobrze wyglądasz. Zapamiętaj na zawsze, że najskuteczniejszym kosmetykiem jest uśmiech i pogoda ducha.

Operacja plastyczna, botoks wstrzykiwania poprawiają nasze samopoczucie na chwilę. Działają jak tabletka na ból głowy usuwając skutek, nie przyczynę. Choć jeśli zaniedbywałaś siebie całe życie, mogą stać się one najskuteczniejszym rozwiązaniem, w późnym wieku. Proszę pamiętaj o tym, że botoks, nie powinien być rozwiązaniem dla 20/ 30 a nawet 40 latki.

Obiecaj mi, że codzienny 20 min. rytuał piękna, stanie się Twoim nawykiem

 

Zapraszam Cię do 15 minutowej – bezpłatnej konsultacji on line, na której zbadamy Twoje potrzeby. I jeśli będziesz gotowa do zmiany, dołączę Cię do mojej grupy na facebook: Kasia Stafińska Magia Zdrowej Pielęgnacji, gdzie ćwiczę z Wami na żywo 3 razy w tygodniu oraz opowiadam o wielu wymiarach dobrego wyglądu i samopoczucia.