Automasaż twarzy

FITNESS TWARZY LEVEL UP & TAPING

Naturalne i spersonalizowane metody pracy z mięśniami twarzy

To mocno spersonalizowana usługa. Patrząc na Twoją osobistą mimikę twarzy, układam ćwiczenia oraz techniki automasażu, które wycelowane są na konkretne potrzeby skóry. Jednocześnie dobieram odpowiednią pielęgnację, która ma Ciebie wesprzeć w procesie dobrego wyglądu.

Podchodzę do tematu holistycznie na wielu poziomach. Dla Twoich osobistych potrzeb, nagrywam film z treningiem, którego wcześniej wspólnie się uczymy. To Twoja inwestycja na całe życie.

Najlepsze efekty osiągniesz gdy poddasz się masażowi u specjalisty czyli u mnie w gabinecie przynajmniej dwa razy w miesiącu oraz dołączysz ćwiczenia i pielęgnację w domu.

Taping Estetyczy

Ostatnio stał się bardzo modnym narzędziem, używanym przez pasjonatki pięknie wyglądającej skóry. Taping estetyczny, to naturalna metoda relaksowania, modelowania i odmładzania twarzy.

Chciałabym jednak, żebyś zrozumiała, że taśmy mogą pomóc w uruchomieniu przepływu limfy, naciągając skórę. Co za tym idzie, pomogą złogom zatrzymanym w okolicach twarzy przesunąć się do kanałów limfatycznych, a w konsekwencji przesunąć je do układu wydalniczego. Obiecywanie, że poprzez taśmę do tapingu zrobisz sobie lifting skóry jest po prostu dobrym marketingiem.

Umiejętne naklejanie plastrów do tapingu pozwala na uniesienie skóry, co z kolei tworzy większą przestrzeń pomiędzy nią a warstwą mięśniową, dzięki czemu przepływ krwi jest usprawniony, a regeneracja zachodzi szybciej.

Taśma pomoże Twojej skórze odzyskać blask, zdrowszy wygląd, dotlenić, zniwelować opuchnięcia w okolicy twarzy. Właśnie dlatego warto tej techniki używać, aby wspomóc ćwiczenia mięśni twarzy i masaże twarzy. Proszę, przestań wierzyć, że w cudowny sposób, bez Twojego osobistego zaangażowania, czyli zaangażowania Twoich cudownych dłoni i palców osiągniesz lifting, czyli poprawienie owalu twarzy. Najlepsze efekty tapingu estetycznego, uzyskasz po wcześniejszym masażu, automasażu, ćwiczeniach mięśni twarzy. Traktuj tą technikę raczej jako dodatek, a nie alternatywę.